piątek, 2 września 2011

063# Konkurs rozstrzygnięty !

     Witajcie, witajcie. Żeby nie przedłużać waszej niecierpliwości ogłaszam co następuje: z racji mojego miękkiego serca wszyscy uczestnicy konkursu znajdą się w komiksowej galerii na końcu komiksu. Nie mogłem się zdecydować, żeby nie skorzystać z waszych prac J. Mam nadzieję że taka nagroda pocieszenia panów usatysfakcjonuje.

W ten sposób zamiast miejsca pierwszego i drugiego mamy dwa pierwsze miejsca, które zajęli: Krzysztof Małecki oraz Paweł Grześków.

 Ponieważ wszystkie prace były fajne i ciekawe na swój sposób, o zwycięstwie powyższych gentlemanów zadecydował termin nadesłania przez nich prac, po prostu byli szybsi. Mam nadzieję, że w ten sposób wszystkich po trochu zadowoliłem. Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie, szczerze mówiąc sądziłem, że sam będę musiał wziąć w tym konkursie udział, żeby była chociaż jedna praca, tak więc zaskoczenie jest pozytywne. Ci, którym się nie chciało niech żałują. Poniżej 2 zwycięzkie prace, w komiksie znajdziecie resztę, pozdrawiam.

2 komentarze:

El Siete pisze...

To skoro się załapałem mimo przegranej może podretuszuję (czyt. dopracuję) swój fan art i wyślę jeszcze raz, żebym się nie musiał siebie wstydzić?;)

Tomek pisze...

no wł mnie nigdy nie ma się czego wstydzić ;] ale obsłuż się, tylko sprawnie. Pzdr T