sobota, 10 września 2011

064# Kamień 2 oficjalna zapowiedź

    Marduk nie zdołał przejąć Kamienia Przeznaczenia. Zdecydowany osiągnąć swój cel za wszelką cenę obudził machinę bojową kolosalnych rozmiarów– Ullikummiego.  Dux nie ma wyboru, musi dostać się wraz z Nataszą do miejsca, w którym ukryta jest starożytna broń o kosmicznej sile rażenia, jedyna zdolna przeciwstawić się sile machiny bojowej pędzącej w stronę ziemi. Ullikummi zbliża się z wielką prędkością...Rozpoczyna się wyścig z czasem, z Mardukiem oraz jego poddanymi.
W pracy nad komiksem wspomagała mnie Magdalena Saramak, która wykonała 3 ilustracje.
W komiksowej galerii natomiast  znajdziecie  prace następujących artystów: Roberta Adlera, Marcina Rusteckiego oraz Michała Śledzińskiego. W komiksie znajdzie się także galeria z pracami, które zostały nadesłane na konkurs.

Format: B5
Ilość stron: 56
Druk: czarno-biały
Oprawa miękka
Papier offset
Premiera: mfkig

Natomiast już nieoficjalnie bardzo dziękuję panom szanownym Adlerowi, Rusteckiemu oraz Śledzińskiemu za poświęcony czas i zajebiste ilustracje, Magdzie za jeszcze więcej poświęconego czasu i zajebiste ilustracje, oraz chłopakom którzy wystartowali w konkursie i których prace będziecie mogli sobie obejrzeć w komiksie. No i komiksowym serwisom of koz, które zamieszczaja informację o komiksie na swoich stronach. Za tydzień podam cene, wydawnictwo oraz podejmę ostateczną decyzję w sprawie tej płyty. Poniżej zapodaję raz jeszcze wszsytkie ilustracje w jednym miejscu, żebyście się ich nie musieli naszukać.Na razie to wszystko, czołem. 


2 komentarze:

M. Sledzinski pisze...

Proszę bardzo:)

Tomek pisze...

Dziekuję bardzo ;]