sobota, 8 stycznia 2011

001# RUSZAMY

Zmian nie da się zatrzymać, więc chcąc nie chcąc zdecydowałem się w końcu na założenie bloga. A nuż ktoś czasem nabierze ochoty i go odwiedzi, a oglądając moje prace dozna pozytywnych wibracji.
   Zamierzam sobie z tego zrobić takie prywatne archiwum zasadniczo i będę tu ładował po kolei swoje komiksy, poczynając od najstarszego. Oczywiście raz za czas przeplatając to czymś świeższym, gwarantuję że kontrast będzie widoczny, więc dla ludzi którzy lubią obserwować postępy, takich jak np. ja sam będzie to ciekawe zjawisko.
   Ponieważ osobiście mało czasu spędzam na blogach i w ogóle na necie, woląc poświęcić go na rysowanie, więc i na blogu będzie głównie rysunkowo i mało piśmiennie, są mądrzejsze głowy które mają coś do powiedzenia.
   Więc jedziemy, drogie panie i panowie, rozpoczynając od mojego pierwszego komiksu, noszącego tytuł : „Avenger". Powstał gdzieś koło roku 1993, więc dość dawno. Dziś 2 wersje okładki, a w najbliższym czasie stopniowo pojawi się reszta. Komiks jest o super-herosach, i super-złoczyńcach i powstał po zafascynowaniu amerykańskim komiksem wydawanym przez TM semic of koz. Nie musicie czytać, ale do oglądania zapraszam.

  Pozdrawiam T


3 komentarze:

Maciej pisze...

Kurde, tak fajnie kiedyś rysowałeś.
Nie to co teraz :(

Tomek pisze...

Och Macieju mam nadzieje że to był żart:)Dzieki że wszedłeś, czyli chyba wszystko działa jak należy, to jest ok. Pozdrawiam T

GiP pisze...

Wygląda, hmmm...
bardzo interesująco, fajnie zobaczyć jak kiedyś rysowałeś:)