czwartek, 29 sierpnia 2013

#264 Batman

A tak pykłem w ramach treningu. Mam nadzieję że 20 tom WKKKM będzie jeszcze w poniedziałek w kiosku, wiecie coś na ten temat?

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Powinien być w poniedziałek.
Bat niezły, poprawiłbym jedynie stopy

Tomek pisze...

Też myślałem nad tym, żeby je zmniejszyć, ale...zrobię to następnym razem, dzięki za info :)

Jaroslaw_D pisze...

Potwierdzam, że stopy można nieco poprawić:)
Co do WKKM, to pewnie będzie jeszcze w Empiku w poniedziałek, pytanie tylko...po co tyle czekać?:)

Tomek pisze...

Obiecuję, to się więcej nie powtórzy ;]co do czekania, byłem ostatnio akurat tu i tam, i nie miałem kiedy kupić, dopiero w pon będę przy moim kiosku.

Jaskier pisze...

Gdy kupowałem 18. tom w Empiku, mieli jeszcze poprzedni na półce (a to był już czwartek). Więc spokojnie można niecały tydzień później szukać. Nie wiem tylko, jak z dostępnością w kiosku, ja już dawno nie widziałem, ale mieszkam na prowincji.

Anonimowy pisze...

Tomku, musisz deko popracować nad kolorami. Są cały czas zbyt płaskie. Samo tło jest bardzo fajne, ale Batman niestety wygląda dosłownie jakby był wklejony z innego rysunku

Tomek pisze...

Dzięki anonimie, ale prawda jest taka, że nad kolorami w ogóle się nie rozwodzę i są tylko takim szybkim dodatkiem, skupiam się na rysunku, to jest moim celem, tak więc oszałamiających postępów w kolorowaniu nie zamierzam osiągać, lepiej już nie będzie :), Jaskier, ja też mieszkam na prowincji, ale już się wyposażyłem, tak więc recenzja opóźniona, ale będzie.

Folko pisze...

Wg moich info z sieci, Marvel wychodzi co 2 tygodnie w środy. Najbliższy to 11/09, next 25/09 itd.