niedziela, 29 stycznia 2012

#108 Och Clark...Och Jimmy... czyli pomysł na komiks za milion dolców

     Miało byc wczoraj, ale miałem pewne problemy więc jest dzisiaj. Supek już umarł, stracił moce, wylądował u ruskich, miał klony, był w innych wymiarach i zaliczył już wszystkie możliwe przygody. Scenarzyści mają nie lada problem, żeby przyciągnąć czymś świeżym czytelników. Tymczasem moi drodzy wyobraźcie sobie, że człowiek ze stali zaczyna przeżywać problemy....ze swoją kobiecością. Tak jest! Lois idzie w odstawkę, pojawiają się nieskończone dylematy natury moralnej co zrobić z tym fantem, pojawia się jakiś utajniony kochanek, np. w postaci Goldbustera,  a na dodatek do tego wszystkiego trzeba jeszcze uratować świat... to byłoby wydarzenie wywracające świat DC do góry nogami...więc jeśli napiszecie scenariusz, wyślecie gdzie trzeba i zgarniecie kupę szmalu za ten geniusz, to dla mnie wystarczy działka w postaci 20 %. Do dzieła. Ps: Rysunek wzorowałem na tym. Nie wiem, jak to z tym ACTA w końcu, pójdziemy siedzieć za coś takiego czy jak?

7 komentarzy:

Kimonek pisze...

ha ha ha :D
zatem ja z niecierpliwością czekam na rozwinięcie tematu ;)

Marcin Zembrzuski pisze...

Teraz czas na Wonder Woman z namiotem;)

Tomek pisze...

O...całe universum przezywa kryzys osobowości...to jest temat!

Maciej Gierszewski pisze...

pomysł Marcina godzien realizacji!

Krzysztof Ryszard Wojciechowski pisze...

"Nie wiem, jak to z tym ACTA w końcu, pójdziemy siedzieć za coś takiego czy jak?"

Z tego co pamiętam to koleś od całującego się Batmana i Robina miał chyba problemy i bez akta... dobrze że rysunków Ojca Rene nie widzieli.

Też chcę zobaczyć Wonder Woman z zaganiaczem. Czekamy na porno-trans-sodome pt "Kutas przemienienia". To był by hit!

Tomek pisze...

O widzisz, taka mała konkurencja dla poczynań O Rene nie byłaby zła, jako że jak na razie posiada on chyba monopol na mocno soczyste komiksy ;]

tO mY: pisze...

Znakomite :D