niedziela, 7 lipca 2013

#248 Tequila

Projekt, o którym już pewne słyszeliście, a który chyba dość zaskakująco wdarł się do małego komiksowego światka za sprawą udanego zebrania sporych funduszy. Twórcom gratuluję i jestem ciekaw, jak Tequila będzie wyglądała w wersji albumowej, kreska Katarzyny Babis ma swój zdecydowany urok.. Poniżej moja graficzka, którą rysowałem ale która nie pojawiła się na profilu projektu z niewiadomych mi przyczyn. Ale to szczerze mówiąc lepiej, jest bardzo daleka od wizji, jaką miałem w trakcie tworzenia. Myśle, że w najbliższej przyszłości przysiądę nad tym jeszcze raz, w końcy rysowanie cycatych, seksownych babeczek to jest niezły sposób na spędzanie wolnego czasu....


10 komentarzy:

Krzysztof Małecki pisze...

Zgadzam się z ostatnim zdaniem w 100%. Ładna pupa. :D

Tomek pisze...

Sama pupa to za mało, następnym razem skupię się też na innych częściach :D

Jaroslaw_D pisze...

Pupa to jedno, a drugie to świetna pozycja heh :)

Jaroslaw_D pisze...

W sensie ułożenie ciała ;)

Tomek pisze...

Dzięki, też takie właśnie lubię ;] no i witam na pokładzie, zacząłem się ostatnio zastanawiać, czy mi się blog nie zepsuł, bo czytelników nawet sporo, ale jakoś nikt nie chce dołączyć do obserwatorów i podnieść mi ego, hehe.

Jaroslaw_D pisze...

A do mnie właśnie dziś - a w zasadzie wczoraj dotarło - że nie mam Cię w obserwowanych. No to trzeba było naprawić swój błąd heh.

Pozdrawiam

ps. nie ma to jak dobra pozycja ;)

Krzysztof Małecki pisze...

Ładna pupa to za mało? Błądzisz, Tomku, błądzisz.

Folko pisze...

Nie chcę być nie-miły ale panienka wygląda jakby się załatwiała do basenu ..... :/ i się trochę niedomyła ... uważam że trochę za mocne cieniowawnie. 6/10.

Tomek pisze...

Każdy widzi ją inaczej ;] co do cieniowania, masz rację, dlatego pisałem że nie jestem z tego obraza zadowolony, jak tylko znajdę odrobinę czasu powstanie wersja druga.

Folko pisze...

Nie mogę się doczekać :)