niedziela, 12 sierpnia 2012

#156 Wszystko naraz

     Moi drodzy, wakacji czas dla niektórych, dla innych nieco mniej, a dla mnie wcale. Nie mogę nadążyć z robota, więc dziś taki szybki post żeby nie było, że przestałem istnieć.

      na początek nagrodzeni:
     Nagroda specjalna: Kinga Nycz
     Oryginalne plansze [ Miały być tylko 2, ale uległem ;]] : Aneta Przeniczkowska ,Marek Kasperski, Mariusz Topolski. Dzięki wszystkim za udział!
     
     Sprawa 2, walcze z komiksem na MFK, tak więc jednak wezmę udział, trzymajcie kciuki, a że nie ja będę autorem scenariusza, to kto wie, kto wie...
     Sprawa 3: POSZUKUJĘ PILNIE rysowanika, który podjąłby sie wykonania komiksu na MFK. Mam swój scenariusz, który tym razem jest niezły, ale ja nie mam ani dobrego stylu, ani czasu, żeby to narysować, a gość który sie podjął i dojechał do połowy podwinął kiecę i zwiał. Więc drogi czytelniku, jeśli chcesz spróbować, wal śmiało, marzy mi się ktoś z kreską podobną do Marcina Rusteckiego, co byłoby idealnym stylem do scenariusza.
     Sprawa 4: Kamień kurcze stoi w miejscu, ale jeszcze jest czas i muszę zdążyć, a dla tych którzy czekają małą przystawka:PZDR T

4 komentarze:

Hubert Ronek pisze...

przeglądałem właśnie digart - http://cognitivebehavioris.digart.pl/ - tak mi się skojarzyły te grafy z M.Rusteckim, i z Twoim postem :)

Tomek pisze...

Ano nieco podobne, ale znacznie gorsze i na siłę szokujące jak dla mnie, babeczka jednak musi popracować ;]

Krzysztof Małecki pisze...

Ja na MFK wysłałem już 2 miesiące temu....pewnie go zgubią pod nawałem poczty.

Tomek pisze...

ja jeszcze nie zdążyłem, ale powinienem się wyrobić ;]