piątek, 18 listopada 2011

086# Zapraszamy do zabawy

      Moi drodzy, trzy w pełni ukończone plansze z kolejnego Kamienia Przeznaczenia właśnie przed wami. Jak widzicie, coś się dzieje. Czy dzieje się dobrze, zostawiam to waszej opinii. Puste przestrzenie, widoczne na planszy 2, które w tym momencie rażą bielą,  czekają na was. W komiksie jest ich kilkanaście, i doszedłem do wniosku, że zamiast siedzieć i wklejać reklamy coli i peżota, to mogę wkleić wasze reklamy.
     Chcecie, aby coś waszego znalazło się na takim komiksowym bilbordzie? Spełnijcie 2 warunki:
  1. Wyślijcie rysunek, napis, adres bloga, cokolwiek zechcecie na mój adres. Rozmiar obrazka w okolicy 5x5 cm.  Adres  bloga jęsli macie wyślijcie zawsze, podkleję go pod rysunkiem na końcu komiksu w gościnnej galerii.
  2. Dołączcie do obserwatorów mojego bloga. To nie jest trudne, a jakże satysfakcjonujące.Jeśli nie macie konta, albo po prostu nie chcecie, to i tak wyślijcie swój pomysł :)
     
     Pierwszych 5 smiałków, którzy spełnią 2 postawione warunki otrzyma nagrodę w postaci 1 tomu Kamienia, na zachętę do zapoznania się z pozostałymi częściami serii :)  
     Wybrane prace znajdą się w komiksie na billbordach, tworząc wyjątkowy nastrój. Wszystkie nadesłane prace zostaną zamieszczone dodatkowo w komiksowej galerii na końcu komiksu.   
      Lubicie komiksy? Dołączcie do zabawy. To niewielki wysiłek, a efekt będzie zajebisty. Zapraszam.  
      Jeśli nie będzie się wam chciało, to nie narzekajcie potem, że polski komiks jest martwy. Sam z siebie nie odżyje, trzeba mu pomóc.  Zatem ołówki w dłoń i czekam do końca stycznia 2012 roku!
7 komentarzy:

Unknown pisze...

Piękne stronki. :)

Tomek pisze...

Robię co mogę, zobaczymy co powiesz, jak wrzucę w przyszłości coś z pościgu ;] A tymczasem oczywiście liczę na prackę i rezerwuję Ci miejsce na eksponowanym bilbordzie hehe.

Maciej Gierszewski pisze...

Tom, fajny pomysł z tą zabawą.

mam wrażenie, że wyszczupliłeś trochę postaci, to dobrze.

GiP pisze...

Ciekawa inicjatywa, chyba jeszcze nikt nic takiego nie zrobił. Może sam się skuszę :D

Tomek pisze...

Macieju, trochę się wahałem, ale skoro tak mówisz, to jestem spokojniejszy :) Grzegorzu, też tak mi się wydaje, dlatego namawiaj znajomych i sam weź udział, miejsca mam dużo będzie fajnie. A pierwszy zawodnik już jest, więc zostały jeszcze 4 komiksy do rozdania.

Ystad pisze...

No ja już od miliona lat obserwuje ;)pewnie coś Bicepsowego wyślemy ;)

Tomek pisze...

Rzekłbym, że od zarania dziejów :) I czekam, czekam.