niedziela, 30 września 2012

#167 Do zobaczenia w sobotę

Wszystkich chętnych zapraszam do mojego stoiska. Jeżeli nic nadzwyczajnego nie wypadnie, będę w sobotę w Łodzi. Znajdziecie mnie w okolicy tego plakatu. Zapraszam.


sobota, 29 września 2012

#166 Kubuś Puchatek

W ramach odpoczynku od ambitnych komiksów, które chciałbym tworzyć spłodziłem ostatnio na zamówienie postać z bajki, której nigdy nie lubiłem. Malowanie akwarelami to trudna rzecz, ale bardzo mi się podoba, w PSie tego nie potrafię zrobić.

piątek, 21 września 2012

PRZEDSPRZEDAŻ: Kamień Przeznaczenia 4

Komiks już się drukuje. Oficjalna premiera na MFKiG.
Komiks możecie już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Gildii w naprawdę dobrej cenie.
Wszystkich chętnych zapraszam do zamówienia komiksu u mnie. Korzyści to:
  -Cena 17 PLN wraz z przesyłką.
  -Oryginalna i niepowtarzalna ilustracja w środku.
  -Komiks będziecie mieć w domu przed premierą oficjalną.

Zatem ci z was, którzy mogą powiedzieć to co gość z ilustracji poniżej niech zaglądną tutaj:.


niedziela, 16 września 2012

#164 man of GKS

     Jakiś czas temu organizowałem konkurs, w którym główną nagrodą była ilustracja na zamówienie. Zwycięzca zażyczył sobie taki obrazek, jak widać poniżej, czyż nie było warto wziąć udziału?

piątek, 14 września 2012

#163 Diuna


Amatorski kącik recenzenta
   
Niefachowe opinie odbiorcy masowego o wytworach kultury w postaci różnej.

21. Diuna t. 1

    Och, och, och, i ach, ach, ach. Tyle mogę powiedzieć na temat pierwszej części sagi o pustynnej planecie Diunie, zwanej Arrakis. A jeśli dodać do tego wspaniałe wydanie przez dom wydawniczy Rebis, z ciekawymi ilustracjami oraz pięknymi okładkami Siudmaka, to moje podsumowanie brzmi: doskonałość. Kiedy zagłębiłem się w lekturę, przez tydzień zmuszałem się żeby w ogóle iść spać, bo nie mogłem się oderwać. Przygoda przebywania w świecie Fremenów, Atrydów i Harkonnenów była tak samo fantastyczna jak 10 lat temu, kiedy po raz pierwszy spotkałem się z tą epopeją.
       Nie będę się tu zagłębiał w bogaty i obszerny, aczkolwiek czasami trudny styl Herberta, dla każdego miłośnika szeroko rozumianego s-f jest to pozycja absolutnie obowiązkowa. Biorę się za tom drugi, a wy pędźcie do księgarni i wzbogaćcie swoje zbiory o tą piękną i niesamowicie pasjonującą pozycję. 
      Ps: Ostatnio kącik trochę się zakurzył. Bynajmniej nie jest to spowodowane tym, że nie czytam, czytam na potęgę, gorzej z czasem, który zamiast poświęcać na pisanie  poświęcam na rysowanie. Starzeję się i czas ucieka, a tu jeszcze tyle do narysowania!
LICZBA STRON:
672
FORMAT:
150 x 225
ISBN:
978-83-7301-723-8
CENA:
59.90 zł
Wydawca: Rebis

niedziela, 9 września 2012

#162 Atlas ciot polskich to...albo lepiej nie.

     Wczoraj byłem w księgarni, przejrzałem z ciekawości Antologię Atlas ciot polskich. Doszedłem do wniosku, że podzielę się z wami przynajmniej moimi wrażeniami z ilustracji, bo czytać w księgarniach nie mam zwyczaju. Ale, wróciłem do domu, na Komiksomanii przeczytałem recenzję stwierdzającą, że to bardzo dobre dzieło z czołówka polskich rysowników i wielkimi nazwiskami,  więc jako mały nic nie znaczący trybik zaniechałem tego pomysłu, żeby nie zostać zmiażdżonym przez wielkie tryby, a zamiast tego macie kolorowy i pierwszy, całkowicie cartoonowy komiks w moim wydaniu, który odpadł na przedbiegach w konkursie FOR. Zastanawiam się, czy był zbyt brzydki, czy zbyt smutny. Bawcie  dobrze !

piątek, 7 września 2012

#161 Treningu ciąg dalszy

     Pod naporem nieustającej krytyki dla relaksu mierzę się czasami z inną stylistyka, tak na wszelki wypadek jakbym kiedyś postanowił zmienić stylistykę w kamieniu :)
pzdr T.

niedziela, 2 września 2012

#160 Kamień Przeznaczenia 4 plansze

Witam
    Komiks gotowy. Poniżej możecie obejrzeć 3 plansze. Postanowiłem do czarno białego wydruku nieco je przerobić, tak że będzie więcej bieli i zróżnicowanych odcieni.
     Wkrótce więcej informacji o samym komiksie. Pozdrawiam.